Leden v ZŠS I.

Měsíc leden byl v naší třídě zahájen sportem. V tělocvičně jsme si prohlédli a vyzkoušeli nové pomůcky, které budou zpestřením pro náš pohyb. Nejvíce se nám líbily balanční kameny k nácviku rovnováhy. Dále nás čekal Projektový den metodika prevence. Vysvětlili jsme si rozdíl mezi škádlením a šikanou, vhodné i nevhodné chování a připomněli si třídní pravidla. Ta jsme ztvárnili v podobě papírových kartiček, které budeme využívat při výuce. Také jsme začali navštěvovat Snoezelen. Zde relaxujeme i bystříme své smysly a moc se nám tu líbí. Sněhová nadílka na konci měsíce nám udělala velikou radost. A pak  už nás čekalo pololetní vysvědčení a jednodenní prázdniny. Tak ahoj v únoru!

Mgr. Pavla Bišková